A+ A A-

kongres

Kongresové centrum pražského hotelu Hilton hostilo v pátek 1. října Realitní kongres 2010. Premiérové akce, která se zařadila k nejvýznamnějším tuzemským realitním událostem letošního roku, se zúčastnilo bezmála 600 odborníků z řad realitních kanceláří, developerů, bank, advokátních kanceláří, provozovatelů realitních serverů i profesních sdružení. Realitní kongres 2010 se zabýval nejen širšími otázkami, spojenými s hodnocením současné situace a s výhledy na trhu především rezidenčních nemovitostí, ale měl v programu i dílčí témata: mimo jiné dražby nemovitostí a elektronické aukce, fondy kolektivního investování jako zdroj prostředků pro realitní projekty či pojištění jako doplňkovou službu realitních kanceláří. V neposlední řadě se hovořilo také o etice podnikání realitních kanceláří, právních otázkách a potřebě legislativních změn i o tom, jak mají developeři a realitní kanceláře dělat marketing, aby byl co nejefektivnější.

„Tuzemské realitní akce se obvykle soustředí pouze na dílčí aspekty trhu s nemovitostmi. Naším záměrem proto bylo poskytnout zájemcům především z řad realitních kanceláří skutečně globální pohled na český trh od obecnějších témat až po témata velmi specifická. Účastníci kongresu vedle přednášek renomovaných odborníků ocenili i následné diskuse, možnost sdílení zkušeností a networking. V akcích tohoto typu plánujeme dále pokračovat a zkvalitňovat zejména skladbu kongresových příspěvků, aby setkání reflektovala co nejvíce aktuálních témat realitního trhu,“ uvedl Mgr. René Hradecký, ředitel společnosti Bonafide Communications, která byla organizátorem akce.

Generální partner Generální mediální partner 
bonafide logo realityidnes logo

Záštita

ckrk logo cad logo

Partneři

kooperativa logo dlelemonflip logo realbrana logo sachtapartners logo century21 logo bangolufsen logo
immo2 logo mexxclanroy logo ceskereality logo poski logo conseq logo mexxreality logo
grandprinc logo reximreality logo immoinvest logo octopuspro logo annonce logo wikireality logo
bestlife logo ctech logo tplan logo vizualizace logo mafra logo  

Mediální Partneři

z1 logo projectproperty logo openspace logo realit logo profit logo realcity logo finance logo ideveloper logo
realitymorava logo edumenu logo crest logo developmentnews logo firemnifinance logo estate logo almanacharchitektury logo realitnialmanach logo
      buildingworld logo realitycechy logo      
Design © MailoDesign | Realitní Kongres. Všechny práva vyhrazena.